PYTANIA I ODPOWIEDZI

Rejestracji należy dokonywać telefonicznie pod numerem 731-999-150. Podczas rozmowy zostanie zaproponowany termin wizyty. Dzień przed planowaną wizytą potwierdzamy ją telefonicznie. Recepcja jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

Podczas uzgadniania terminu wizyty należy podać imię i nazwisko pacjenta oraz nr telefonu kontaktowego.

Pierwsza konsultacja oraz korelacja wyników trwa do 45 minut, natomiast wizyta kontrolna do 30 minut.

Pierwsza wizyta polega na przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z pacjentem, omówieniu dotychczasowej dokumentacji medycznej, ustaleniu możliwości diagnostyki oraz sposobu dalszego postępowania.

W sytuacji kiedy pacjent nie może przyjechać osobiście na wizytę z powodu odległości lub innych przyczyn, konsultacja może odbyć się telefonicznie lub przez Skype. W takim przypadku płatności należy dokonać przed wizytą, przelewem na nr konta: 64 1050 1214 1000 0091 4226 0208 w tytule płatności podając imię, nazwisko pacjenta oraz datę wizyty.

Nie, w ośrodku przyjmujemy pacjentów na wizyty prywatne, zlecana diagnostyka nie jest refundowana przez NFZ.

W sytuacji kiedy pacjent nie może przyjechać osobiście na wizytę z powodu odległości lub innych przyczyn, konsultacja może odbyć się telefonicznie lub przez Skype. W takim przypadku płatności należy dokonać przed wizytą, przelewem na nr konta: 64 1050 1214 1000 0091 4226 0208 w tytule płatności podając imię, nazwisko pacjenta oraz datę wizyty.

Badania diagnostyczne zlecane podczas konsultacji wykonywane są na terenie całej. Polski w rekomendowanych punktach laboratoryjno-diagnostycznych.
Ze względu na specyfikę wysoko specjalistycznych badań zlecanych podczas konsultacji powinny być one wykonane wyłącznie we wskazanych przez lekarza/specjalistę punktach.

Wyczerpujące informacje na temat pobrania materiału i przygotowania się do poszczególnych badań diagnostycznych znajdują się w zakładce „DIAGNOSTYKA”.

Wyczerpujące informacje na temat pobrania materiału i przygotowania się do poszczególnych badań diagnostycznych znajdują się w zakładce „DIAGNOSTYKA”.