Nasz zespół

Zespół Preveneo stanowią specjaliści połączeni ideą medycyny zdrowia i holistycznym podejściem do organizmu człowieka.

  • Proponujemy indywidualną, kompleksowa opiekę zabezpieczoną  przez doświadczonych specjalistów
  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując wiedzę i  doświadczenie zdobywane w kraju i za granicą
  • Zapewniamy merytoryczną pomoc w przygotowaniu i wdrożeniu programów indywidualnej profilaktyki zdrowotnej, dostosowanych  do bieżącego stanu zdrowia i uwzględniających zalecenia żywieniowe

dr n. med. Daniela Kurczabińska – Luboń

Absolwentka​ Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych z zakresu bioologii funkcjonalnej i mikroodżywiania na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Burgońskiego w Dijon. Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Wyższej Szkole Nauk Stosowanych i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

​Ekspert w dziedzinie biologii  funkcjonalnej, mikroodżywiania.
Organizatorka​ konferencji naukowych i szkoleń z zakresu mikroodżywiania i zaburzeń mikrobioty jelitowej.
Założycielka i dyrektor zarządzający Ośrodka Medycyny Zdrowia Preveneo.
​Prezes Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania.

mgr Agnieszka Rynkiewicz

mgr Agnieszka Rynkiewicz

Dietetyk kliniczny

Studia magisterskie, szkolenia i warsztaty pomogły jej zdobyć wiedzę z zakresu odżywiania, suplementacji oraz medycyny funkcjonalnej. W pracy z pacjentem kieruje się kompleksowym i indywidualnym podejściem, szukając źródła problemu.
Specjalizuje się w chorobach układu pokarmowego, przygotowaniach do ciąży oraz diecie matki karmiącej.

Łukasz Maj

mgr Łukasz Maj

Osteopata

Magister Fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Osteopatii na Flanders International College of Osteopathy Fizjoterapeuta euroligowej drużyny koszykówki Wisła Can-Pack Kraków.

Sabina Włoszczyk

Sabina Nowak

Manager ośrodka

Menadżerka ośrodka i prawa ręka Pani Doktor. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. Codziennie dba o dobry rytm pracy gabinetów, skutecznie nadzorując wszelkie działania ośrodka oraz służąc pomocą pozostałym członkom zespołu.

Agnieszka Majok

Agnieszka Majok

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Zabrzu. Codziennie dba o komfort i profesjonalną obsługę naszych pacjentów. Dodatkowo specjalistka do spraw rozliczeń i administracji oraz spraw kadrowych.

Aurelia Bednarska

Aurelia Bednarska

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. W ośrodku Preveneo odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z pacjentami. Zaangażowana i zawsze chętna do pomocy.