Nasz zespół

Zespół Preveneo stanowią specjaliści połączeni ideą medycyny zdrowia i holistycznym podejściem do organizmu człowieka.

  • Proponujemy indywidualną, kompleksowa opiekę zabezpieczoną  przez doświadczonych specjalistów
  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie wykorzystując wiedzę i  doświadczenie zdobywane w kraju i za granicą
  • Zapewniamy merytoryczną pomoc w przygotowaniu i wdrożeniu programów indywidualnej profilaktyki zdrowotnej, dostosowanych  do bieżącego stanu zdrowia i uwzględniających zalecenia żywieniowe

dr n. med. Daniela Kurczabińska – Luboń

Absolwentka​ Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach oraz Studiów Podyplomowych z zakresu bioologii funkcjonalnej i mikroodżywiania na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Burgońskiego w Dijon. Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Wykładowca na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Wyższej Szkole Nauk Stosowanych i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

​Ekspert w dziedzinie biologii  funkcjonalnej, mikroodżywiania.
Organizatorka​ konferencji naukowych i szkoleń z zakresu mikroodżywiania i zaburzeń mikrobioty jelitowej.
Założycielka i dyrektor zarządzający Ośrodka Medycyny Zdrowia Preveneo.
​Prezes Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania.

mgr Aleksandra Sowada

Dietetyk

Ukończyła dietetykę na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywała w Poradni Chorób Metabolicznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu oraz w Klinice Zdrowego Ciała w Opolu. Specjalizuje się w żywieniu dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących, sportowców oraz żywieniu klinicznym w tym w rzadkich chorobach metabolicznych np. fenyloketonurii oraz LCHAD.

Renata Bednarowicz

Renata Bednarowicz

Kosmetolog

Dyplomowana kosmetyczka, specjalizuje się w pielęgnacji twarzy oraz doborze optymalnych produktów do pielęgnacji domowej. Od 2000 roku z niezmienną pasją i oddaniem troszczy się o zdrowy wizerunek twarzy swoich klientów. W praktyce stosuje wyłącznie kosmetyki wyróżniające się najwyższą jakością i skutecznością, których marka od lat zajmuję czołowe miejsce  w światowych rankingach produktów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej.

Łukasz Maj

mgr Łukasz Maj

Osteopata

Magister Fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Osteopatii na Flanders International College of Osteopathy Fizjoterapeuta euroligowej drużyny koszykówki Wisła Can-Pack Kraków.

Sabina Włoszczyk

Sabina Włoszczyk

Asystentka, Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. W Ośrodku Preveneo odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z pacjentami i agendę konsultacji. Życzliwa i zawsze uśmiechnięta, na co dzień dba o komfort i profesjonalną obsługę naszych pacjentów.